• YARIM ALTIN
  1.496,48
  % 0,00
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1046
  % -0,02
 • € EURO
  9,7109
  % 0,08
 • £ POUND
  11,1864
  % 0,17
 • ÇIN YUANI
  1,2400
  % 0,06
 • РУБ RUBLE
  0,1068
  % 0,66
 • BITCOIN
  516943,342
  % 4,84
 • BIST 100
  1.378,37
  % 0,18

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası
 • adm
 • - 2 sene önce

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla insanlara cazip koşullar sunan içeriğe sahiptir. Düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleriyle hazırlanan bu kampanya Vakıfbank tarafından çeşitli başvuru kanalları aracılığıyla alınabilir. Banka müşterisi olan ya da olmayan herkes gerekli koşullar sağlandığı takdirde bu ihtiyaç kredisinden yararlanabilir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru

Vakıfbank tarafından hazırlanan krediye başvuru için cep telefonu tercih edilebilir. SMS ile başvuru yaparken aralarında birer boşluk olmak kaydıyla kredi, TC kimlik numarası ve aylık gelir yazılarak 5724’e kısa mesaj gönderilir. Kredi başvurusunun ardından ön inceleme yapılmakta olup en kısa süre içerisinde ilgili kişiye geri dönüş sağlanır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredi Kampanyası Özellikleri

Diğer kredi kampanyalarından farklı olarak Vakıfbank ihtiyaç kredisi aylık eşit taksitli, artan ya da azalan taksitli, üç ayda bir eşit taksitli, üç ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olacak şekilde geri ödenebilir. Özel sektör çalışanları, kamu personeli ve emekliler için düzenlenen kredi kampanyası için istenen gelir belgeleri bunların her birine göre farklılık gösterir.

Kampanya kapsamında sunulan ihtiyaç kredisi minimum 3000 TL maksimum ise 90000 TL şeklinde ifade edilir. Kredisi vadesi ise üç ile atmış ay arasındadır. Aylık faiz oranı %1.89 olup kredi tahsis ücreti %0,5 + BSMV olarak belirtilir. Örneğin eşit taksitli 50000 tutarlı ve atmış ay vadeli ihtiyaç kredisinin kredi tahsis ücreti 250 TL olarak hesaplanır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Detayları

Vakıfbank ihtiyaç kredisi için ön kefil şartı aranmamaktadır. Ancak banka gerekli gördüğü durumlarda kefil talep etme hakkına sahiptir. Bunun yanı sıra bankanın kampanya boyunca alınacak ücret ve faiz oranı üzerinde değişiklik yapma hakkı da vardır. Gerekli durumlarda banka kredi kullandırma koşullarında da değişiklik yapabilir. Kredi notu yüksek olan kişiler kredi alma konusunda her zaman daha avantajlı olarak kabul edilir. Artan taksit uygulamasından yararlanacak müşteriler için skor ve gelir bilgileri dikkate alınır. İhtiyaç kredisi ile ilgili daha kapsamlı bilgi almak için en yakın Vakıfbank şubesi ziyaret edilebilir.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
canlıkolik