• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  470911,496
  % -0,28
 • BIST 100
  %

Şekerbank Tarım Kredileri

Şekerbank Tarım Kredileri
 • adm
 • - 2 sene önce

Tarım sektörüne büyük destek sağlayan Şekerbank tarım kredileri ve çok daha fazlasıyla her zaman sektördekilerin yanındadır. Tarımsal işletme kredileri, tarımsal yatırım kredileri, hasat kart, hasat pos, aile çiftliği tarım kampanyaları, tarım sigortaları, mevduat ve yatırım ürünleri bankanın bu alanda sunduğu hizmetler arasında yer alır.

Verilen tarım kredilerinde temel amaç çiftçilere ve tüm tarım işletmelerine finansman desteği vermektir. Sunulan özel kredilerle birlikte yatırım harcamaları ödeme gücüne ve kazanca göre yapılabilir hale gelir. Şekerbank tarafından sunulan esnek ödeme koşulları borcun zorluk çekmeden ödenebilmesini sağlar. Böylece her çiftçi ya da işletme işine konsantre hale gelebilir. Kurulduğu günden bu yana sektörde tarım bankacılığı alanında hizmet veren Şekerbank bu özelliğiyle sektörün en önemli destekçileri arasında yer alır.

Tarımsal Yatırım Ve İşletme Kredileri

Tarımsal yatırım kredileri adından da anlaşılacağı üzere daha uzun vadeli olan kredi türleri arasında yer alır. Bitkisel üretim, hayvancılık, seracılık ve su ürünleri yetiştiriciliği ya da avcılığı gibi çok çeşitli faaliyetlere yönelik olarak verilen bu kredi yatırımlara destek sağlar. Her zaman üreticinin yanında olan Şekerbank uzun vadeli kredi çözümleriyle çeşitli avantajlar sunar.

Tarımsal işletme kredileri de yatırım kredileri ile benzer özelliklere sahip olup üreticilerin yıllık tarımsal faaliyetlerini devam ettirebilmelerine katkıda bulunur. Bu amaçla ihtiyaç duyulan tarımsal girdilerin finansmanı alınan tarım kredisi ile sağlanır. Hızlı çözümler üretilmesi ve kredinin kısa vadeli olması üreticilerin beğendikleri özellikler arasında yer alır.

Şekerbank Tarım Kampanyaları

Şekerbank tarım kredileri ve kampanyaları sayesinde her zaman çiftçilerin yanında olduğunu ortaya koyar. Dijital çiftçi kazanan çiftçi, aile çiftçiliği bankacılığı bu kampanyalar içerisinde en çok dikkat çekenler arasında yer alır. Faiz indirimi, uygun ödeme seçenekleri ve buna benzer özellikler sayesinde Şekerbank tarım sektörüne katkı sağlar. Kampanyadan yararlanabilecek olan kişiler geniş tutulmuş e böylece tarıma daha geniş bir alan ayrılmıştır. Banka tarafından düzenlenen bereketli tarım kampanyaları sayesinde çiftçilerin bu sektörden vazgeçmemeleri sağlanmaktadır. Bu amaçla banka çeşitli kurumlar ile işbirliğine giderek sektörü daha avantajlı hale getirmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
canlıkolik