• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  472156,743
  % -0,36
 • BIST 100
  %

Kobi Destek Paketleri

Kobi Destek Paketleri
 • adm
 • - 2 sene önce

Kobi Destek Paketleri

Halkbank tarafından verilen Kobi destek paketleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Böylece her işletme kendi ihtiyacına en uygun olan krediyi Halkbank aracılığıyla alabilir. Bu paketler ihracatçılar, imalatçılar, otomotivciler, turizmciler, eczacılar ve diğer tüm sektörlerde yer alanlara yönelik özel olarak hazırlanmıştır. Burada her işletmeye finansman desteği sağlamak amaçlanmıştır.

Halkbank Kobi Destek Paketleri

Halkbank aracılığıyla verilen kobi destek paketleri içerisindeki ihracat destek paketi en çok ilgi gören paketlerden biridir. İhracatı geliştirmek isteyenler ya da ihracat hazırlığındayım fakat para lazım diyenler için hazırlanan bu paket ihtiyaca en uygun çözümler sunar. Bunun yanı sıra döviz cinsinden taksitlendirme isteyenler, ihracatı ucuz krediyle geliştirmeyi düşünenler, yeni Pazar olanağı arayanlar, dövizdeki bulunan riski göze alamayanlar da bu ihracat destek paketini tercih etmektedir.

İhracat destek paketi haricinde sunulan diğer paketler içerisinde imalat destek paketi, POS işyeri paketi, KOBİ iş geliştirme kredisi, KOBİ’lere istihdam destek kredi paketi, endüstriyel tarım kredisi, hizmet ve ticaret sektörü destek kredileri, savunma sanayi destek kredisi, e ticaret kredi paketi, sağlık sektörü destek paketi, franchising destek paketi gibi daha pek çok sayıda paket yer alır. Bunların geniş tutulması sayesinde her işletme kendine uygun olan desteği kolayca bulabilir. Paketler kapsamında sunulan vade seçenekleri ve faiz oranları işletmeye uygun olacak şekilde düzenlenir. Ayrıca ödeme kolaylıkları da Halkbank tarafından sunulan başlıca hizmetler arasındadır.

KOBİ İş Geliştirme Kredisi

Kobilerin işlerini geliştirmeye destek olmak, yeni istihdam yaratabilmek, büyümelerine katkıda bulunmak ve bunun gibi amaçlarla verilen Kobi iş geliştirme kredisi indirimli faiz oranı kampanyasına sahiptir.

Verilen kredinin limiti kredi değerliliğine ve Kobilerin gereksinimine göre belirlenir. Kredinin ödeme şekli olarak ise Halkbank kobilere aylık eşit taksitli ödeme şekline ek olarak üç ayda bir eşit taksitli seçeneğini de sunar. Halkbank kobi iş geliştirme kredisi vade olarak incelendiğinde ise toplam atmış aya varan vade seçenekleri uygulanır. Bunun içerisinde bir yıla varan anapara ödemesiz döneme de yer verilir. Böylece kredi amacına ulaşmakta olup kobinin gelişimine katkı sağlanır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
canlıkolik