• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  470559,173
  % -0,59
 • BIST 100
  %

En Uygun Tarım Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Tarım Kredisi Veren Bankalar
 • adm
 • - 2 sene önce

EN UYGUN TARIM KREDİSİ VEREN BANKALAR

Ülkemizin çiftçilik ve tarım alanında sıkıntılı günler geçirmesi her geçen gün daha fazla etkisini gösterirken bu noktada alınan önlemler ve teşvik programlarında artış gözlemlenmeye başlandı. Çiftçilik yapacak olanlar ve tarım ile ilgili olan kişilere yönelik bankalar son zamanlarda birçok tarım kredisi verme konusunda çeşitli kredi paketleri oluşturdular. Bu yazımızda bankaların çiftçilik için tarım kredisi verenler arasında en uygun olanları listeleyeceğiz.

QNB FİNANS BANK TARIM KREDİSİ

Türkiye’nin yenilikçi bankaları arasında liderlik koltuğuna oturmayı hak eden bankalardan biri olan QNB Finans Bank, tarım için ve çiftçiye yönelik birçok kredi sunmaktadır. Sunulan krediler Bitkisel üretim, besicilik kredisi, kanatlı kümes ve süt hayvancılığı kredisi, arıcılık kredisi, sera kredisi, su ürünleri avcılığı kredisi gibi birçok çeşitli seçeneği bulunmaktadır. Başvuru kanalının sadece şubelerden yapıldığı sistemde size uygun olan kredi faiz ve vade seçenekleri için başvuru yaparak bilgi alabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI TARIM KREDİSİ

Devlete ait olan Ziraat Bankası, çiftçiye yönelik en uygun faizli tarım kredisi veren bankalar arasında birinci sıradadır. Ziraat Bankası tarımcılığın ve çiftçiliğin neredeyse bütün alanlarında düşük faiz ya da sıfır faizle üreticiye kredi desteği sağlamaktadır. Ziraat Bankası, QNB Finans Bank gibi çiftçilik ve tarım için birçok kredi seçeneği sunmuştur. Başlıca kredilere baktığımız zaman hayvansal üretim kredileri, su ürünleri kredileri, tarımcılık ve çiftçilikte kullanılacak olan ekipmanlar için kredi, arazi alım ve işletme kurmaya yönelik krediler, hasat ve pazarlama gibi oldukça geniş yelpazede bir sürü kredi seçeneği bulunmaktadır. Kredi başvuruları için yaşadığınız şehirde size en yakın bir Ziraat Bankası şubesine giderek başvurunuzu yapabilir ve sizden istenen başvuru adımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

TARIM KREDİSİ ALIRKEN,

Tarım kredisi için birçok banka seçenek ve kredi sunmaktadır. Müşterisi olduğunuz banka ya da kampanyasına denk geldiğiniz bir banka ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Tarım kredisi almak için yine belirli bir oranda sermaye ve sahip olmanız gereken belgeler olduğunu unutmayın. Her çiftçinin ekim yapacağı arsa büyüklüğü, ekim yapacağı ürün gibi seçenekler çok fazla değişkenlik gösterdiği için kredi miktarı ve vadeler hakkında bilgiyi sadece bankada yaptığınız kredi başvuruları sonucunda bilgi olarak edinebilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
canlıkolik